ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Minőségi fényt tervezünk.

Folyamatosan keressük a világítástechnika legtehetségesebb elméit. Olyanokat, akik kellően kíváncsiak, akik szeretnek új kihívásokkal szembenézni, akiket inspirálnak a szektor újdonságai, a saját és mások munkája. Akik szeretnek a legjobbak lenni.

Megvan benned az, ami senki másban nincs? Örülnénk, ha találkoznánk veled.

I.

Világítástervező

Feladatok:

  • Világítási tervek készítése építészeti projektekhez, beleértve lakó-, iroda-, kereskedelmi és közösségi terek tervezését.
  • Ügyfelekkel történő együttműködés
  • Az aktuális technológiai trendek és innovációk figyelemmel kísérése, és azok alkalmazása
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, építészekkel és beszállítókkal

Elvárások:

  • Tapasztalat világítástervezés területén
  • Kreativitás és innovációs hajlandóság
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Magas szintű szoftverismeretek (Dialux EVO, AutoCAD)

Előnyt jelent:

  • Szakirányú képzettség
  • Tapasztalat műszaki rajzok és tervek készítésében
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Ami mi adunk:

  • Valós szakmai fejlődés, kiemelt projektek, külföldi szakmai utak
  • Inspiráló és támogató munkakörnyezetben
  • Versenyképes bérezés
  • Előrelépési lehetőségek

II.

Sales Manager

Mi vár rád:

  • Új ügyfelek megkeresése
  • Ügyfelekkel való aktív kommunikáció, igényeik megértése és a megfelelő megoldások megtalálása
  • Értékesítési folyamatok kezelése az értékesítéstől a szerződéskötésig
  • Szoros együttműködés a tervezői és ügyfélszolgálati csapatokkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag, beleértve a jutalékrendszert is
  • Fejlődési és tanulási lehetőségek a világítástechnika területén
  • Inspiráló munkakörnyezet, külföldi szakmai utak
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség

Amit kérünk:

  • Tapasztalat sales területen, ideálisan a világítástechnikai és/ vagy építészet szektorban
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek (angolul is)
  • Proaktív, eredményorientált hozzáállás
  • Képesség az önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, és szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő világítástechnikai cég életében, várjuk jelentkezésedet!